0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Premier League
Wolverhampton Wanderers
۱
۰
Sheffield United FC
Finished
۱۷:۰۰
Germany
Bundesliga
Borussia Dortmund
-
-
TSG 1899 Hoffenheim
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Eintracht Frankfurt
۱
۲
VfL Wolfsburg
inprogress
۱۸:۰۰
FC Augsburg
-
-
SC Freiburg
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Italy
Serie A
Juventus FC
۳
۲
Frosinone
Finished
۱۵:۰۰
Lecce
-
-
Internazionale Milano
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
AC Milan
-
-
Atalanta Bergamo
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Cagliari
۱
۱
Napoli
Finished
۱۷:۳۰
France
Ligue 1
Paris Saint-Germain FC
۰
۰
Stade Rennes FC
inprogress
۱۹:۳۵
Olympique Marseille
-
-
Montpellier HSC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
FC Toulouse
۳
۱
OSC Lille
Finished
۱۷:۳۰
OGC Nice
۰
۰
Clermont
Finished
۱۷:۳۰
RC Lens
۲
۳
AS Monaco
Finished
۱۵:۳۰
Le Havre AC
۱
۲
Stade de Reims
Finished
۱۷:۳۰
England
EFL Cup
Chelsea
۰
۰
Liverpool
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
La Liga
Real Madrid
-
-
Sevilla FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Real Betis
۲
۱
Athletic Bilbao
inprogress
۱۸:۴۵
Las Palmas
-
-
Osasuna
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Cadiz
۲
۲
Celta de Vigo
Finished
۱۶:۳۰
Saudi Arabia
Profesional League
Al Shabab Riyadh
-
-
Al-Nassr Riyadh
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Al Feiha
۳
۲
Abha
Finished
۱۷:۳۰
Turkey
Super Lig
Istanbulspor AS
۰
۰
Besiktas JK
inprogress
۱۹:۳۰
Sivasspor
۴
۱
Pendikspor
Finished
۱۴:۰۰
Fatih Karagumruk
۱
۱
Alanyaspor
Finished
۱۶:۳۰
Trabzonspor
۱
۰
Adana Demirspor
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
Primeira Liga
Gil Vicente
-
-
FC Porto
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Futebol Clube Vizela
۲
۰
Estoril Praia
inprogress
۱۹:۰۰
SL Benfica
-
-
Portimonense
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Vitoria Guimaraes
۰
۲
Casa Pia Atletico
Finished
۰۰:۰۰
Australia
A-League
Melbourne Victory
۰
۱
Central Coast Mariners
Finished
۰۹:۳۰
Newcastle United Jets
۲
۲
Macarthur FC
Finished
۰۹:۳۰
Qatar
Stars League
Al Duhail
-
-
Al Arabi
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Al-Rayyan
-
-
Al-Shamal
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Al-Wakra
۰
۰
Al Sadd
inprogress
۱۸:۳۰
Scotland
Premiership
Motherwell
۱
۳
Celtic FC
Finished
۱۵:۳۰
Japan
J League
Tokyo Verdy 1969
۱
۲
Yokohama F Marinos
Finished
۰۸:۳۰
Kashiwa Reysol
۱
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۸:۳۰
Spain
LaLiga 2
Alcorcon
۰
۰
Tenerife
inprogress
۱۸:۴۵
Eldense
۲
۰
Racing de Ferrol
Finished
۱۶:۳۰
FC Cartagena
-
-
Elche
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Burgos CF
۱
۰
Real Sporting de Gijon
inprogress
۱۸:۴۵
SD Amorebieta
-
-
Albacete Balompie
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
United Arab Emirates
UAE Pro League
Shabab Al Ahli Dubai
۳
۰
Ajman
Finished
۱۷:۰۰
Baniyas FC
۰
۰
Al Ain
inprogress
۱۹:۳۰
Al Bataeh
۱
۲
Al Wahda Abu Dhabi
Finished
۱۷:۰۰
Netherlands
Eredivisie
Almere City
۰
۲
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۷:۰۰
AZ Alkmaar
۱
۰
AFC Ajax
inprogress
۱۹:۱۵
FC Twente
۳
۰
Go Ahead Eagles
Finished
۱۷:۰۰
Excelsior Rotterdam
۱
۲
SBV Vitesse
Finished
۱۴:۴۵
FC Volendam
-
-
SC Heerenveen
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Egypt
Premier League
Al Ittihad Al Sakandary
-
-
National Bank
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Pharco
۱
۱
Talaea El Gaish
Finished
۱۷:۳۰
Germany
2. Bundesliga
SpVgg Greuther Furth
۲
۱
FC Nurnberg
Finished
۱۶:۰۰
Hamburger SV
۱
۰
SV Elversberg
Finished
۱۶:۰۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۲
۰
FC Hansa Rostock
Finished
۱۶:۰۰
Greece
Super League
Panathinaikos
-
-
A.E. Kifisia F.C.
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Olympiakos Piraeus FC
۰
۰
Asteras Tripolis
inprogress
۱۹:۳۰
Panetolikos FC
۱
۰
FC PAOK Thessaloniki
inprogress
۱۸:۳۰
Aris Thessaloniki
-
-
Volos NFC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Pas Giannina
۲
۱
OFI FC
inprogress
۱۸:۰۰
Azerbaijan
Premier League
FK Qarabag
۱
۰
FK Sumgayit
inprogress
۱۸:۳۰
Araz Nakhchivan PFK
۰
۳
FK Zira
Finished
۱۶:۰۰
Belgium
First Division A
Union St.-Gilloise
-
-
Standard Liege
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Club Brugge KV
۱
۲
RSC Anderlecht
Finished
۱۶:۰۰
KAA Gent
۲
۱
Royal Antwerp FC
inprogress
۱۸:۳۰
Eupen
-
-
Cercle Brugge KSV
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Switzerland
Super League
BSC Young Boys Bern
۰
۰
Servette Geneve FC
inprogress
۱۹:۰۰
FC Lugano
۲
۰
FC Zurich
Finished
۱۶:۴۵
Lausanne-Sports
۱
۱
FC Winterthur
inprogress
۱۹:۰۰
China
Super Cup
Shanghai SIPG
۰
۱
Shanghai Shenhua
Finished
۱۱:۳۰
United States
MLS
Orlando City SC
۰
۰
Montreal Impact
Finished
۰۴:۰۰
Portland Timbers
۴
۱
Colorado Rapids
Finished
۰۷:۰۰
Charlotte
۱
۰
New York City FC
Finished
۰۴:۰۰
Philadelphia Union
۲
۲
Chicago Fire
Finished
۰۴:۰۰
Austin FC
۱
۲
Minnesota United
Finished
۰۵:۰۰
D.C. United (Washington)
۳
۱
New England Revolution
Finished
۰۴:۰۰
FC Dallas
۲
۱
San Jose Earthquakes
Finished
۰۵:۰۰
Houston Dynamo
۱
۱
Sporting Kansas City
Finished
۰۵:۰۰
Los Angeles FC
۲
۱
Seattle Sounders
Finished
۰۱:۱۵
Saint Louis City SC
۱
۱
Real Salt Lake
Finished
۰۵:۰۰
Denmark
Superliga
Vejle Boldklub
۲
۰
Silkeborg IF
Finished
۱۶:۳۰
OB Odense
۰
۲
Brondby I.F.
inprogress
۱۸:۳۰
AGF Aarhus
-
-
FC Midtjylland
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Hvidovre IF
۲
۲
Viborg FF
Finished
۱۶:۳۰
Costa Rica
Primera Division
LD Alajuelense
۰
۱
CS Herediano
Finished
۰۳:۳۰
AD Guanacasteca
۰
۰
Deportivo Saprissa
Finished
۰۰:۳۰
AD San Carlos
۱
۱
Puntarenas FC
Finished
۰۵:۰۰
Mexico
LIGA MX
Club America
۱
۰
Cruz Azul
Finished
۰۶:۴۰
Leon
۱
۰
San Luis
Finished
۰۲:۳۰
Club Tigres de la UANL
۱
۱
CF Atlas Guadalajara
Finished
۰۴:۳۰
CD Chivas de Guadalajara
۳
۱
Pumas UNAM
Finished
۰۴:۳۵
Deportivo Toluca FC
-
-
Club Tijuana Xoloitzcuintles
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۴
۲
Peninsula Power (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
۱
۸
Brisbane City (W)
Finished
۰۸:۳۰
Italy
Serie B
Modena
۰
۰
Spezia
inprogress
۱۸:۴۵
Slovenia
Prva liga
NK Rogaska
۰
۰
NK Maribor
Finished
۱۵:۳۰
NK Domzale
۲
۱
NK Celje
Finished
۱۷:۳۰
NS Mura
-
-
Radomlje
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Austria
Bundesliga
SK Rapid Wien
۰
۰
FK Austria Wien
inprogress
۱۹:۳۰
Austria Klagenfurt
۲
۰
FC Blau-Weiss Linz
Finished
۱۷:۰۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۰
۲
SK Sturm Graz
Finished
۱۷:۰۰
Hungary
NB II
Szeged-Csanad Grosics
۰
۰
BVSC Zuglo
inprogress
۱۹:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
۱
۲
Csakvar TK
Finished
۱۶:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۲
۲
Gyirmot
Finished
۱۶:۳۰
Pecsi MFC
۰
۱
FC Ajka
Finished
۱۶:۳۰
Budapest Honved FC
۰
۱
BFC Siofok
Finished
۱۶:۳۰
Soroksar SC
۲
۱
Kozarmisleny SE
Finished
۱۶:۳۰
Kazincbarcika BSC
۰
۰
Budapest Vasas SC
inprogress
۱۹:۳۰
Haladas FC
۰
۰
Tiszakecskei LC
inprogress
۱۹:۳۰
Czech Republic
1. Liga
SK Slavia Praha
۳
۰
Pardubice
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovacko
-
-
AC Sparta Praha
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
۲
۱
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۷:۳۰
Hong Kong
Premier League
Kitchee
۶
۰
HK U23
Finished
۱۰:۳۰
Resources Capital FC
۰
۴
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong FC
۰
۵
Southern District Rsa
Finished
۱۲:۰۰
Hong Kong
2nd Division
Wanchai SF
۰
۰
Leaper Metro Gallery FC
Finished
۱۱:۰۰
Sun Hei SC
۰
۲
Kwun Tong
Finished
۱۱:۰۰
Wing Go FC
۰
۰
Tung Sing
Finished
۱۱:۰۰
Wofoo Social Enterprises
۱
۱
Mutual FC
Finished
۱۱:۰۰
Tuen Mun SA
۲
۰
Kwai Tsing
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon Cricket Club
۲
۲
Chelsea SS HK
Finished
۱۱:۰۰
Lucky Mile
۲
۰
Kwong Wah
Finished
۰۸:۴۵
Yau Tsim Mong
۶
۰
Fu Moon
Finished
۱۱:۰۰
Wofoo Social Enterprises
-
-
Sparta Asia
Finished
۱۱:۰۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Real Pilar
۲
۲
Deportivo Muniz
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Paulista Serie A1
Palmeiras
۳
۱
Mirassol FC
Finished
۰۰:۳۰
Santo Andre
۰
۰
Inter de Limeira
Finished
۰۰:۳۰
Santos FC Sao Paulo
۲
۱
Sao Bernardo FC
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Carioca 1
Vasco da Gama RJ
۲
۱
Volta Redonda
Finished
۰۰:۰۰
Portuguesa RJ
۱
۲
Nova Iguacu FC
Finished
۰۱:۰۰
Flamengo RJ
-
-
Fluminense RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۳
۲
TSV Sasel
Finished
۱۳:۱۵
ETSV Hamburg
۳
۰
TuRa Harksheide
Finished
۱۶:۳۰
Niendorfer TSV
۱
۳
TUS Dassendorf
Finished
۱۶:۳۰
SV Rugenbergen
-
-
Paloma Hamburg
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie C, Group C
Casertana
-
-
Brindisi
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Monterosi Tuscia
-
-
Avellino
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Messina
۲
۲
AZ Picerno ASD
Finished
۱۶:۳۰
Latina Calcio
-
-
Audace Cerignola
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Bahrain
King of Bahrain Cup
Al-Ahli Manama
۲
۰
Manama
inprogress
۱۹:۰۰
Ukraine
Premier League
Metallist 1925 Kharkiv
۲
۴
Dynamo Kiev
Finished
۱۷:۰۰
SC Dnipro-1
۱
۱
FC Minaj
Finished
۱۴:۳۰
Veres Rivne
۰
۲
Kolos Kovalivka
Finished
۱۴:۳۰
FC Rukh Lviv
۰
۰
Polissya Zhytomyr
inprogress
۱۹:۳۰
Malta
Premier League
Sirens FC
۰
۴
Gzira United FC
Finished
۱۳:۳۰
Naxxar Lions FC
۰
۱
Floriana FC
inprogress
۱۹:۰۰
Valletta FC
۰
۲
Marsaxlokk
Finished
۱۶:۳۰
Gudja United
۰
۴
St Lucia F.C.
Finished
۱۶:۳۰
Sliema Wanderers FC
۰
۰
Hamrun Spartans FC
inprogress
۱۸:۴۵
Australia
NPL Queensland
Brisbane Olympic FC
۱
۱
Moreton City Excelsior FC
Finished
۱۰:۰۰
World
Friendly Club Matches
Western Knights SC
۱
۲
Armadale
Finished
۱۳:۰۰
Sparta Prague B
۳
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۳:۰۰
Barcelona SC Guayaquil
۱
۲
Sociedad Deportivo Quito
Finished
۰۴:۰۰
Kingsway Olympic
۰
۰
Perth RedStar FC
Finished
۱۲:۳۰
Geylang United FC
۳
۱
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۳:۳۰
Stirling Macedonia FC
۲
۰
Perth
Finished
۱۴:۳۰
Barcelona SC Guayaquil
۱
۲
LDU Quito
Finished
۰۴:۰۰
Tabasalu Charma
۳
۵
FC Tallinn
Finished
۱۲:۱۵
Bohemians 1905 B
۳
۳
Hradec Kralove B
Finished
۱۲:۴۵
FK Spisska Nova Ves
۱
۰
MFK Snina
Finished
۱۳:۳۰
Inglewood United
۷
۰
Balcatta
Finished
۱۵:۰۰
AIK
۱
۱
Karlbergs BK
Finished
۱۶:۳۰
AFC Eskilstuna
۲
۱
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۷:۳۰
MSK Namestovo
۰
۷
MFK Dolny Kubin
Finished
۱۷:۴۵
Australia
NPL Victoria U23
St Albans Saints U23
۳
۴
Dandenong City U23
Finished
۰۷:۰۰
Oakleigh Cannons U23
۳
۲
Altona Magic U23
Finished
۰۵:۳۰
Melbourne Knights U23
۰
۴
Avondale U23
Finished
۱۰:۰۰
Thailand
Thai League 3
Assumption United
۱
۰
Hua Hin Maraleina FC
Finished
۱۲:۳۰
Prime Bangkok
۱
۱
Samut Sakhon City FC
Finished
۱۲:۳۰
Hua Hin City
۰
۱
Thap Luang United
Finished
۱۲:۳۰
Bangkok FC
۰
۰
North Bangkok University
Finished
۱۲:۳۰
Inter Bangkok
۰
۴
Nonthaburi United
Finished
۱۲:۳۰
Chamchuri United FC
۱
۰
Royal Thai Army FC
Finished
۱۲:۳۰
The Icon RSU
۰
۵
Kasem Bundit University FC
Finished
۱۲:۳۰
STK Muangnont
۲
۰
Samut Prakan City FC
Finished
۱۲:۳۰
Chile
Primera Division
Universidad de Chile
۱
۰
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۰:۳۰
Palestino Santiago
۵
۰
Cobreloa Calama
Finished
۰۰:۳۰
Huachipato
۰
۰
Union La Calera
inprogress
۱۸:۳۰
Deportes Iquique
۱
۱
Everton Vina del Mar
inprogress
۱۸:۳۰
India
Santosh Trophy
Kerala
۱
۱
Meghalaya
Finished
۱۲:۳۰
Arunachal Pradesh
۰
۲
Assam
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie C, Group B
Cesena FC
۲
۰
Asd Pineto Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Carrarese
-
-
Sestri Levante
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
ACD Virtus Entella
۱
۱
Unione Sportiva Fermana
Finished
۱۶:۳۰
AC Perugia
۱
۰
Juventus U23
inprogress
۱۸:۴۵
Olbia Calcio
۱
۲
Gubbio
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
Getafe B
۰
۰
CD Atletico Paso
Finished
۱۳:۳۰
AD Union Adarve
۳
۳
Gimnastica Segoviana
Finished
۱۴:۳۰
UD San Fernando
۰
۰
Talavera
Finished
۱۵:۳۰
Ursaria
۱
۰
CD Badajoz
Finished
۱۴:۳۰
CD Mensajero
۰
۱
AD Llerenense
Finished
۱۵:۳۰
Navalcarnero
۰
۱
CD Numancia
inprogress
۱۹:۰۰
CF Villanovense
۱
۰
Illescas
inprogress
۱۹:۳۰
Africa
CAF Confederations Cup, Group B
Abu Salim Tripoli SC
۰
۱
El Zamalek
inprogress
۱۹:۳۰
Academie SOAR
-
-
Sagrada Esperanca
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Jordan
Jordan League
Sahab SC
۰
۰
Al Aqaba
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
First Division B
Kfco Beerschot-Wilrijk
۰
۰
R.F.C. Seraing
Finished
۱۶:۰۰
KRC Genk II
۰
۰
Lommel United
inprogress
۱۸:۳۰
Francs Borains
-
-
Zulte-Waregem
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Germany
Bundesliga U19
Paderborn U19
۱
۱
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۳:۳۰
VfL Bochum U19
۲
۳
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۳:۳۰
MSV Duisburg U19
۰
۲
Alemannia Aachen U19
Finished
۱۳:۳۰
SV Meppen U19
۴
۱
Braunschweiger TSV Eintracht 1895 U19
Finished
۱۳:۳۰
Fortuna Dusseldorf U19
۱
۲
Viktoria Koln U19
Finished
۱۳:۳۰
Borussia Dortmund U19
۳
۱
Arminia Bielefeld U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Koln U19
۰
۲
Bayer Leverkusen U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Kaiserslautern U19
۲
۱
Eintracht Frankfurt U19
Finished
۱۵:۳۰
Cambodia
Premier League
Kirivong Sok Sen Chey
۳
۰
Prey Veng
Finished
۱۲:۱۵
Angkor Tiger
۲
۱
Tiffy Army
Finished
۱۲:۱۵
Boeung Ket FC
۱
۲
Visakha FC
Finished
۱۴:۳۰
Hong Kong
3rd Division
St. Joseph's
۳
۳
Double Flower FA
Finished
۰۹:۰۰
Konter
۲
۲
Islands FC
Finished
۰۹:۰۰
Ornament
۱
۱
Sai Kung Friends FC
Finished
۰۹:۰۰
Hong Kong Pegasus FC
۲
۱
Sui Tung
Finished
۰۹:۰۰
Fukien Athletic Club
۰
۲
Tsun Tat Kwok Keung
Finished
۰۹:۰۰
New Fair Kui Tan
۳
۱
KCDRSC
Finished
۱۳:۰۰
Fukien Athletic Club
۰
۲
Tsun Tat
Finished
۰۹:۰۰
Tuen Mun FC
۰
۷
Supreme FC
Finished
۰۹:۰۰
Japan
J2 League
Ehime FC
۱
۰
Blaublitz Akita
Finished
۰۷:۲۰
Jef United Ichihara Chiba
۲
۳
Montedio Yamagata
Finished
۰۷:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۲
Shimizu S-pulse
Finished
۰۷:۳۰
Fagiano Okayama
۳
۰
Tochigi SC
Finished
۰۷:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۵
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
Oita Trinita
۱
۱
Vegalta Sendai
Finished
۰۸:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۱
۱
Kagoshima United
Finished
۰۸:۳۰
North and Central America
CONCACAF Gold Cup Women, Group B
Colombia (W)
۰
۱
Brazil (W)
Finished
۰۶:۴۵
Puerto Rico (W)
۲
۱
Panama (W)
Finished
۰۴:۰۰
Guatemala
Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۰
۰
Club Xelaju
Finished
۰۳:۳۰
CSD Municipal
۴
۱
Achuapa FC
Finished
۰۰:۳۰
Zacapa Tellioz
-
-
Guastatoya
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Trinidad And Tobago
TT Premier League
Prisons FC
۰
۳
Eagles FC
Finished
۰۳:۳۰
Morvant Caledonia United
۲
۲
La Horquetta Rangers FC
Finished
۰۱:۳۰
Sando
-
-
Central FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Campeonato Potiguar
ABC Futebol Clube
۲
۲
Santa Cruz de Natal
Finished
۰۰:۳۰
Thailand
Thai League 2
Nong Bua Pitchaya FC
۱۰
۱
Kasetsart
Finished
۱۵:۳۰
Suphanburi FC
۴
۱
Krabi FC
Finished
۱۴:۰۰
Nakhon Ratchasima
۲
۱
Nakhon Si United
Finished
۱۴:۳۰
Chiangmai United FC
۱
۲
Rayong FC
Finished
۱۵:۰۰
Sweden
Svenska Cupen, Group 4
IFK Goteborg
۱
۰
Skovde AIK
Finished
۱۵:۳۰
United IK Nordic
۰
۵
Djurgardens IF
Finished
۱۷:۴۵
Greece
Super League 2, Group A
Larissa FC
۰
۰
Levadiakos
Finished
۱۵:۳۰
Kampaniakos
۱
۰
Aiolikos Mytilene
Finished
۱۶:۳۰
Apollon Pontou FC
۰
۳
Makedonikos Neapolis
Finished
۱۶:۳۰
AEK Athens B
۰
۰
Iraklis 1908 FC
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Federacion Women
Mulier FCN (W)
۳
۲
San Ignacio (W)
Finished
۱۴:۳۰
CF Extremadura (W)
۳
۱
Cd Oceja (W)
Finished
۱۴:۳۰
Zaragoza CFF B (W)
۵
۲
CD San Gabriel (W)
Finished
۱۴:۳۰
CD Valdefierro (W)
۰
۲
UE Cornella (W)
Finished
۱۷:۰۰
Germany
Regionalliga Northeast
Chemnitzer FC
۱
۱
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
FC Viktoria 1889 Berlin
۰
۰
ZFC Meuselwitz
Finished
۱۵:۳۰
Indonesia
Liga 2
Malut United FC
۱
۱
Semen Padang
Finished
۱۵:۳۰
Persiraja Aceh
۱
۱
PSBS Biak Numfor
Finished
۱۲:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 2
Arenas Club de Getxo U19
۵
۰
UDC Txantrea U19
Finished
۱۵:۱۵
Athletic Club Bilbao U19
۱
۰
AD San Juan U19
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
1. Lig
Manisa Futbol Kulubu
۱
۱
Genclerbirligi SK
Finished
۱۶:۳۰
Boluspor
۱
۰
Erzurumspor FK
Finished
۱۴:۰۰
Keciorengucu Ankara
۲
۲
Kocaelispor
Finished
۱۴:۰۰
Eyupspor
۰
۰
Sakaryaspor
inprogress
۱۹:۳۰
Tanzania
Premier League
Tanzania Prisons
۱
۱
Azam FC
Finished
۱۶:۳۰
Tabora United FC
۱
۱
Singida BS FC
Finished
۱۴:۳۰
Kagera Sugar
۱
۰
Ihefu FC
inprogress
۱۹:۰۰
Geita Gold FC
۱
۳
Mashujaa FC
Finished
۱۶:۳۰
Africa
CAF Confederations Cup, Group D
Stade Malien de Bamako
۰
۰
Diables Noirs
inprogress
۱۹:۳۰
Sekhukhune United
-
-
RSB Berkane
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
PAE Egaleo
۰
۰
Apollon Chania Kissamikos
Finished
۱۶:۳۰
Tilikratis
۰
۳
Kallithea
Finished
۱۶:۳۰
AO Giouchtas
۰
۱
Ilioupoli
Finished
۱۶:۳۰
Diagoras Rodos
۱
۲
Panachaiki
Finished
۱۶:۳۰
Serbia
Super Liga
FK Javor Ivanjica
۰
۳
FK Radnicki 1923 Kragujevac
Finished
۱۶:۳۰
Napredak Krusevac
۲
۰
FK Novi Pazar
inprogress
۱۹:۰۰
FK Vojvodina Novi Sad
-
-
Spartak Subotica
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Zanzibar
Premier League
Chipukizi FC
۰
۱
New City FC
Finished
۱۶:۴۵
Belgium
Division 1 Women
RFC de Liege (W)
۰
۵
Gent II (W)
Finished
۱۷:۰۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
HSK Zrinjski Mostar
۵
۰
FK Igman Konjic
Finished
۱۷:۳۰
FK Tuzla City
۰
۱
NK Posusje
Finished
۱۵:۳۰
NK Siroki Brijeg
-
-
FK Zeljeznicar Sarajevo
Cancelled
۱۵:۳۰
Iceland
League Cup C
Arborg
۱
۱
KFR Hvolsvoellur
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group C
FC Alverca B
۰
۲
Mortagua FC
inprogress
۱۸:۳۰
Uniao de Tomar
۰
۲
Santarem
inprogress
۱۸:۳۰
Fontinhas
۱
۱
Marinhense
Finished
۱۵:۳۰
SC Lusitania
۰
۰
Castelo Branco
inprogress
۱۹:۳۰
Rabo Peixe
۰
۰
GD Peniche
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 14
CD Coria
۰
۰
CF Jaraiz
inprogress
۱۹:۳۰
Calamonte
۱
۱
CP Montehermoso
Finished
۱۴:۳۰
CD Azuaga
۱
۰
Arroyo
Finished
۱۴:۴۵
Don Benito
۰
۰
CD Diocesano
inprogress
۱۹:۳۰
SP Villafranca
۰
۰
Moralo
Finished
۱۴:۳۰
UD Fuente de Cantos
۰
۰
CD Castuera Subastacar
Finished
۱۵:۰۰
At. Pueblonuevo
۲
۰
CF Trujillo
Finished
۱۵:۰۰
CD Don Alvaro
۰
۰
Jerez CF
inprogress
۱۹:۳۰
Portugal
Liga Segunda
CD Mafra
۰
۰
CS Maritimo Funchal
Finished
۱۴:۳۰
CF Os Belenenses
۰
۲
SCU Torreense
Finished
۱۷:۳۰
Honduras
Liga Nacional
Lobos UPNFM
۲
۴
CD Victoria
Finished
۰۰:۳۰
Real Espana
۳
۱
CD Marathon
Finished
۰۲:۳۰
Motagua
۰
۲
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۴:۳۰
Thailand
Thai League 1
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۲
۲
Bangkok United
Finished
۱۴:۳۰
Ratchaburi FC
۱
۰
Uthai Thani FC
Finished
۱۴:۰۰
Chonburi FC
۳
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۵:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Zamora FC
۱
۱
Rayo Zuliano
Finished
۰۴:۰۰
Estudiantes de Mérida
۱
۱
Caracas FC
Finished
۰۱:۱۵
Estonia
Super Cup
Flora Tallinn
۳
۲
JK Trans Narva
Finished
۱۴:۰۰
Honduras
Liga de Ascenso
Brasilia Rio Lindo
۰
۰
Oro Verde Santa Rita
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Catarinense 1
Chapecoense SC
۰
۱
Figueirense FC
Finished
۰۰:۳۰
Joinville EC
۰
۰
Criciuma EC
Finished
۰۱:۳۰
Marcilio Dias
۱
۱
Nacao Esportes
Finished
۰۲:۰۰
Colombia
Liga Femenina
La Equidad (W)
۱
۱
America de Cali (W)
Finished
۰۱:۳۰
Deportivo Cali (W)
۲
۰
Deportivo Pereira (W)
Finished
۰۰:۳۰
Independiente Medellin (W)
۲
۰
Alianza FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Gaucho 1
Guarany de Bage
۱
۰
Sao Luiz RS
Finished
۰۱:۳۰
Aruba
Aruban Division di Honor
SV Racing Club Aruba
۰
۱
SV Dakota
Finished
۰۲:۰۰
Mexico
Liga Premier Serie B
CD Ayense
۱
۳
Aguacateros CD Uruapan
Finished
۰۳:۳۰
CF Pachuca 2
۴
۱
Huracanes Izcalli
Finished
۰۱:۳۰
Caja Oblatos
-
-
CD Mexiquense
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Artesanos Metepec FC
۱
۰
Zitacuaro
Finished
۰۱:۰۰
Brazil
Paulista Serie A4
Independente FC Limeira
۲
۳
CA Taquaritinga SP
Finished
۰۱:۳۰
Barretos SP
۰
۰
America SP
Finished
۰۱:۳۰
Vocem
۰
۰
XV de Jau
Finished
۱۶:۳۰
AA Francana
۳
۰
Rio Branco SP
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
Copa De la Liga Profesional
Union Santa Fe
۴
۱
Independiente Rivadavia
Finished
۰۴:۳۰
Atletico Huracan
۰
۰
San Lorenzo
Finished
۰۲:۰۰
Sarmiento
۰
۰
Barracas Central
Finished
۰۴:۳۰
Belgrano de Cordoba
۲
۲
Talleres de Cordoba
Finished
۰۲:۰۰
Vietnam
V-League 2
FC Dia Hoa Binh
۰
۲
Da Nang
Finished
۱۳:۳۰
TTBD Phu Dong
۲
۱
Tuan Tu Phu Tho
Finished
۱۲:۳۰
Dong Thap
۰
۰
PVF-Cong An Nhan Dan
Finished
۱۲:۳۰
Ba Ria Vung Tau FC
۵
۳
Long An
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
1461 Trabzonspor
۰
۱
Yeni Mersin Idmanyurdu
Finished
۱۳:۳۰
Adiyaman FK
۰
۲
Beyoglu Yeni Carsi FK
Finished
۱۳:۳۰
Serik Belediyespor
۰
۰
Altinordu SK
Finished
۱۴:۳۰
Zonguldak Komurspor
۲
۱
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Afjet Afyonspor
۰
۰
Diyarbekirspor Kulubu
Finished
۱۴:۳۰
Kirklarelispor
۱
۰
Ankaraspor
Finished
۱۴:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۱
۰
Nazilli Belediyespor Aydin
Finished
۱۴:۳۰
Kasimpasa Erokspor
۲
۰
Vanspor FK
Finished
۱۴:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 1
Gavilanes FC Matamoros
۰
۱
Mineros de Fresnillo
Finished
۰۴:۳۰
Colima
۲
۴
U.A. de Zacatecas
Finished
۰۱:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 3
Buyukcekmece Tepecikspor
۲
۰
Fatsa Belediyespor
Finished
۱۳:۳۰
Kusadasispor
۰
۰
Karakopru Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Erbaaspor
۲
۱
Belediyespor Sivas
Finished
۱۴:۳۰
Agri 1970 Spor
۱
۱
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
۱۴:۳۰
Darica Genclerbirligi
۱
۰
Osmaniyespor FK
Finished
۱۴:۳۰
Kutahyaspor
۰
۰
Silivrispor
Finished
۱۴:۳۰
El Salvador
Primera Division
Jocoro FC
۱
۰
AD Isidro Metapan
Finished
۰۰:۳۰
C.D. FAS
۰
۰
Fuerte San Francisco
Finished
۰۵:۰۰
South Africa
Diski Challenge
Cape Town Spurs Reserves
۳
۱
TS Galaxy FC (Reserves)
Finished
۱۱:۳۰
Amazulu Reserves
۰
۳
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Richards Bay Reserves
۰
۵
Kaizer Chiefs Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Cape Town City FC Reserves
۳
۱
Sekhukhune United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Japan
J3 League
FC Osaka
۲
۱
Nagano Parceiro
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama S.C.C
۱
۱
Kataller Toyama
Finished
۰۸:۳۰
Imabari FC
۱
۰
Gainare Tottori
Finished
۰۷:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۱
۲
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۰۸:۳۰
Kamatamare Sanuki
۱
۱
Grulla Morioka
Finished
۰۸:۳۰
Azul Claro Numazu
۳
۰
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۸:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Roma U19
۳
۰
Genoa U19
Finished
۱۳:۱۵
Sassuolo U19
۱
۲
Lazio U19
Finished
۱۵:۳۰
Greece
U19 Super League
Panserraikos U19
۳
۱
Atromitos U19
Finished
۱۳:۰۰
PAS Giannina U19
۱
۶
OFI Crete U19
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Serie D, Girone F
Citta DI Campobasso
۲
۰
ASD Sora Calcio 1907
Finished
۱۷:۰۰
Calcio Chieti
۰
۱
Avezzano Calcio 1919
Finished
۱۷:۰۰
Real Monterotondo Scalo
۱
۲
Senigallia
Finished
۱۷:۰۰
L'Aquila 1927
۲
۱
Tivoli Calcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Atletico Ascoli
۰
۱
Roma City FC
Finished
۱۷:۰۰
Termoli Calcio
۳
۰
Fossombrone
Finished
۱۷:۰۰
United Riccione
۲
۳
Sambenedettese
Finished
۱۷:۰۰
Germany
Regionalliga North
Spelle-Venhaus
۱
۳
Drochtersen / Assel
Finished
۱۷:۳۰
TSV Havelse
۱
۰
Eimsbutteler TV
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Norderstedt
-
-
Bremer SV
Cancelled
۱۶:۳۰
India
Indian Super League
Kerala Blasters FC
۴
۲
FC Goa
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
FC Eintracht Rheine
-
-
Sportfreunde Lotte
Finished
۱۷:۳۰
ASC Dortmund
۴
۱
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۶:۳۰
SV Westfalia Rhynern
۱
۱
TuS Ennepetal
Finished
۱۷:۳۰
1. FC Gievenbeck
۲
۱
TSG Sprockhovel
Finished
۱۷:۳۰
SpVgg Vreden 1921
-
-
Spvgg Erkenschwick
Finished
۱۷:۳۰
TSV Victoria Clarholz
۱
۴
SV Schermbeck
Finished
۱۷:۳۰
Finnentrop / Bamenohl
۲
۲
SF Siegen 1899
inprogress
۱۸:۰۰
Germany
Berlin Liga
TSV Mariendorf 1897
۲
۱
Frohnauer SC
Finished
۱۷:۰۰
1. FC Wilmersdorf
۵
۱
Berlin Hilaspor
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
Second Amateur Division VFV A
Sparta Petegem
۲
۱
FC Gullegem
Finished
۱۷:۳۰
KVV Zelzate
۳
۲
Zulte-Waregem II
Finished
۱۷:۳۰
Eendracht Aalst
۰
۳
SC Dikkelvenne
Finished
۱۷:۳۰
North Macedonia
First League
FK Tikves Kavadarci
۲
۰
Rabotnicki Skopje
Finished
۱۶:۳۰
FK Shkendija 79
۲
۲
KF Rinija Gostivari
Finished
۱۶:۳۰
Voska Sport
۰
۰
FK Sileks
Finished
۱۶:۳۰
Akademija Pandev
۳
۰
Makedonija GjP
Finished
۱۶:۳۰
FK Vardar Skopje
۲
۰
Bregalnica Stip
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
VfB Lubeck II
۲
۳
Heider SV
Finished
۱۶:۳۰
Inter Turkspor Kiel
۲
۱
SV Preussen 09 Reinfeld
inprogress
۱۸:۰۰
Serbia
Prva Liga
RFK Novi Sad 1921
۱
۰
OFK Belgrade
Finished
۱۵:۳۰
FK Graficar Beograd
۱
۰
FK Indjija
Finished
۱۵:۳۰
FK Sloboda Uzice
۰
۰
Mladost Novi Sad
inprogress
۱۹:۳۰
Tunisia
Ligue 1
Olympique Beja
۲
۱
ES Metlaoui
Finished
۱۶:۳۰
AS Marsa
۰
۱
AS Slimane
Finished
۱۶:۳۰
Us Ben Guerdane
۰
۰
US Tataouine
Finished
۱۶:۳۰
Andorra
Primera Divisio
UE Santa Coloma
۲
۰
FC Ordino
Finished
۱۶:۰۰
CE Carroi
۰
۴
Atletic Club d'Escaldes
Finished
۱۳:۳۰
FC Santa Coloma
۰
۱
Inter Club d'Escaldes
inprogress
۱۸:۳۰
Lebanon
Premier League
Tripoli SC
۰
۱
Shabab AL Sahel
Finished
۱۵:۴۵
Tadamon Sour
۲
۱
Al Hikma Beirut
Finished
۱۵:۴۵
Al Safa
۰
۰
Al Ahed
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
TSG Neustrelitz
۳
۲
Rostocker FC
Finished
۱۶:۰۰
TUS Makkabi
۳
۲
RSV Eintracht 1949
Finished
۱۴:۳۰
SV Tasmania Berlin
۰
۲
Lichtenberg 47
Finished
۱۶:۰۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
-
-
Tennis Borussia Berlin
Finished
۱۶:۰۰
Hertha Zehlendorf
۷
۰
FSV Union Furstenwalde
Finished
۱۶:۰۰
FSV Optik Rathenow
۱
۱
SV Sparta Lichtenberg
Finished
۱۶:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
Barakaldo
-
-
Real Sociedad C
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۲
۲
Athletic Bilbao B
Finished
۱۴:۰۰
Deportivo Alaves B
۱
۱
UD Barbastro
Finished
۱۴:۳۰
CD Calahorra
۱
۲
Naxara
inprogress
۱۹:۰۰
CD Tudelano
۰
۰
Utebo
inprogress
۱۹:۳۰
England
National League Premier Division Women
Swindon Town (W)
۸
۱
Portishead (W)
Finished
۱۷:۳۰
Ashford Town (Middx) (W)
۳
۰
Chesham United (W)
Finished
۱۷:۳۰
Keynsham Town (W)
۱
۳
Bournemouth (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sporting Khalsa (W)
۲
۲
Peterborough United (W)
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
First Amateur Division
Oud Heverlee Leuven II
۱
۲
RAAL La Louviere
Finished
۱۷:۳۰
Royal Antwerp II
۲
۱
KFC Dessel Sport
Finished
۱۷:۰۰
URSL Vise
۲
۰
UR Namur
Finished
۱۷:۳۰
Cappellen FC
۰
۱
ROC de Charleroi-Marchienne
Finished
۱۷:۳۰
Royal Knokke FC
۱
۰
KVK Tienen
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Primera Federacion, Group 1
Gimnastic de Tarragona
۰
۲
CD Teruel
inprogress
۱۸:۳۰
FC Barcelona B
-
-
Cultural Leonesa
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Lugo
-
-
CF Fuenlabrada
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Osasuna B
-
-
Deportivo La Coruna
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 2
Barcia CF
۰
۰
CD Praviano
inprogress
۱۹:۱۵
Caudal Deportivo de Mieres
-
-
Aviles Stadium CF
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Condal CF
۰
۱
SD Lenense
Finished
۱۴:۳۰
Real Titanico FC
۱
۲
CD Lealtad
Finished
۱۴:۳۰
Llanes
۳
۱
Luarca CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Colunga
۳
۲
UD Gijon Industrial
Finished
۱۴:۳۰
Sporting Gijon B
۲
۰
Urraca CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Tuilla
۰
۱
UC Ceares
inprogress
۱۹:۱۵
L`Entregu CF
-
-
UD Llanera
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Africa
CAF Confederations Cup, Group A
Al-Hilal Benghazi
۰
۱
USM Alger
inprogress
۱۹:۳۰
Supersport United
۱
۱
Future FC
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 4
CD San Roque de Lepe
۰
۰
Manchego Ciudad Real CF
inprogress
۱۹:۳۰
Real Balompedica Linense
۰
۰
Cadiz B
inprogress
۱۹:۳۰
Mar Menor
۱
۱
CD Estepona
Finished
۱۴:۰۰
FC Cartagena II
۱
۱
Marbella FC
Finished
۱۴:۳۰
UCAM Murcia
۱
۰
Real Betis B
Finished
۱۴:۳۰
El Palo FC
۰
۱
La Union CF
Finished
۱۴:۳۰
Velez CF
۱
۱
Yeclano Deportivo
inprogress
۱۸:۳۰
Orihuela
۰
۰
CA Antoniano
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Gimnastica de Torrelavega
۰
۰
CD Covadonga
inprogress
۱۹:۳۰
CD Cayon
۱
۱
SD Rayo Cantabria
Finished
۱۴:۳۰
Deportivo Fabril
۱
۳
Ourense CF
Finished
۱۴:۳۰
RC Villalbes
۰
۰
SD Compostela
inprogress
۱۸:۴۵
Pontevedra
۰
۰
Zamora
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
South Africa
NedBank FA Cup
Kaizer Chiefs
۰
۰
Milford FC
inprogress
۱۹:۳۰
Maritzburg United
۳
۰
Paarl United
Finished
۱۶:۳۰
Hungary
NB I
Ujpest FC
-
-
Ferencvarosi TC
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Kisvarda FC
۰
۱
Paksi FC
Finished
۱۷:۳۰
Morocco
Botola Pro
FAR Rabat
-
-
Union Sportive de Touarga
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
HUSA Agadir
۰
۰
Chabab Mohammedia
inprogress
۱۸:۳۰
Maghreb de Fes
-
-
MCO Mouloudia Oujda
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Israel
Ligat Ha'AL
FC Ashdod
-
-
Maccabi Haifa FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Sergipano A1
AD Carmopolis
-
-
Dorense
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Brazil
Goiano 1
Atletico Clube Goianiense
-
-
Goianesia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Poland
Ekstraklasa
MKS Puszcza Niepolomice
۲
۲
Zaglebie Lubin SSA
Finished
۱۵:۰۰
Widzew Lodz
۳
۱
KS Gornik Zabrze
Finished
۱۷:۳۰
SSA Korona Kolporter Kielce
-
-
KP Legia Warszawa
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Poland
1. Division
Arka Gdynia
۵
۱
Stal Rzeszow
Finished
۱۵:۱۰
Znicz Pruszkow
۰
۲
Lechia Gdansk
Finished
۱۷:۳۰
Resovia Rzeszow
-
-
Zaglebie Sosnowiec SSA
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Mexico
U23 League
Toluca U23
۱
۰
Club Tijuana U23
inprogress
۱۸:۳۰
Santos Laguna U23
-
-
Mazatlan FC U23
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
CD Plus Ultra
۲
۱
Ciudad de Murcia
Finished
۱۵:۰۰
CD Algar
-
-
Union Molinense CF 2020
Finished
۱۴:۳۰
EG El Palmar CF
۱
۱
Racing Murcia
Finished
۱۴:۳۰
UD Caravaca
۰
۰
UCAM Murcia CF B
inprogress
۱۹:۳۰
CD Cieza
۱
۰
Deportiva Minera
inprogress
۱۹:۳۰
CD Bullense
-
-
Muleno CF
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Australia
NPL New South Wales
Rockdale Ilinden FC
۲
۲
Marconi Stallions
Finished
۰۷:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۳
۱
Central Coast Mariners NPL
Finished
۰۸:۳۰
Sydney United
۱
۲
Wollongong Wolves FC
Finished
۰۷:۳۰
Spain
Segunda Federacion Women
Bizkerre (W)
۰
۱
Viajes Interrias FF (W)
Finished
۱۵:۰۰
Rayo Valecano (W)
۰
۰
Espanyol B (W)
Finished
۱۴:۳۰
Panama
LPF
CD Arabe Unido
۰
۰
San Francisco FC
Finished
۰۰:۳۰
UMECIT
۱
۰
Sporting San Miguelito
Finished
۰۲:۴۵
Deportivo Universitario
۱
۳
Costa Del Este
Finished
۰۵:۰۰
Argentina
Primera Nacional
CD Maipu
۰
۲
San Martin de San Juan
Finished
۰۰:۳۰
Ferro Carril Oeste
۱
۱
Arsenal de Sarandi
Finished
۰۴:۱۵
World
Friendly International Matches Women
Uruguay (W)
۱
۳
Ecuador (W)
Finished
۰۱:۳۰
Albania (W)
۳
۰
Faroe Islands (W)
Finished
۱۶:۳۰
Gibraltar (W)
۱
۱
Liechtenstein (W)
Finished
۱۴:۳۰
Turkey (W)
۱
۲
Greece (W)
Finished
۱۶:۰۰
Mexico
Liga TDP
FC San Jose del Arenal
۲
۱
Atletico Pachuca
Finished
۰۱:۳۰
Tigres de Alica FC
۲
۰
Dorados de Sinaloa II
Finished
۰۱:۳۰
Guerreros DD
۳
۰
CH Futbol Club
Finished
۰۱:۳۰
Deportivo CDH
۰
۰
Tuzos Pachuca
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Promodep Central AC
۰
۱
Chivas Alamos FC
Finished
۰۱:۳۰
CD Matamoros
۰
۰
Bombarderos de Tecamac FC
Finished
۰۵:۳۰
Deportiva Venados FC II
-
-
CD Pioneros de Cancun II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Brasiliense
SE Gama
۲
۰
Paranoa EC
Finished
۰۲:۰۰
Uruguay
Primera Division
Penarol Montevideo
۲
۰
Miramar Misiones
Finished
۰۲:۳۰
Cerro Largo FC
۰
۰
Centro Atletico Fenix
Finished
۱۶:۳۰
Liverpool FC Montevideo
-
-
Club Nacional de Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Colombia
Primera A
Alianza Petrolera
۲
۰
Independiente Medellin
Finished
۰۲:۴۰
Patriotas Tunja
۱
۰
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۴:۵۰
Chile
Primera B
CD Santa Cruz
۱
۱
Barnechea
Finished
۰۳:۰۰
Magallanes
۰
۱
Rangers de Talca
Finished
۰۰:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 2
Racing FC Porto Palmeiras
۲
۰
Club Atletico San Juan de Aragon
Finished
۰۴:۳۰
CD Inter Queretaro
۳
۳
Halcones de Zapopan
Finished
۰۲:۳۰
Cafetaleros De Chiapas
۳
۰
Lobos ULMX
Finished
۰۲:۳۰
Escorpiones FC
۱
۰
Jaibos Tampico Madero
Finished
۰۲:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Real Esteli FC
۲
۰
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Ocotal
۳
۲
Matagalpa FC
Finished
۰۴:۳۰
Guatemala
Segunda Division
CSD Amatitlan
۰
۲
AFF Guatemala
Finished
۰۴:۳۰
Santo Tomas IFC
۲
۰
FC Democratence
Finished
۰۰:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Charlestown Azzurri Reserves
۱
۳
New Lambton Reserves
Finished
۰۵:۰۰
Peru
Liga 1 - Apertura
FBC Melgar Arequipa
۲
۱
Union Comercio
Finished
۰۲:۰۰
Atletico Grau
-
-
Asociacion Deportiva Tarma
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Carlos A. Mannucci
۰
۴
Sporting Cristal Lima
Finished
۰۲:۴۵
Australia
NPL South Australia
White City Beograd
۰
۳
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۰:۰۰
Spain
Primera Federacion, Group 2
Cordoba
۴
۰
U.D. Melilla
Finished
۱۴:۳۰
UD Ibiza Eivissa
۰
۰
Merida
Finished
۱۴:۳۰
CD Atletico Baleares
۰
۱
Castellon
Finished
۱۴:۳۰
Recreativo de Huelva
۲
۱
Ceuta
Finished
۱۴:۳۰
Granada B
۱
۱
Antequera CF
inprogress
۱۸:۳۰
Sanluqueno
-
-
Algeciras CF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CF Intercity
-
-
Linares Deportivo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
CD Guarnizo
۲
۲
Velarde CF
Finished
۱۴:۳۰
SD Torina
۲
۰
CD Colindres
inprogress
۱۹:۰۰
Vimenor CF
۰
۰
SD Revilla
inprogress
۱۹:۳۰
CD Tropezon
-
-
Castro
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
SD Solares Medio Cudeyo
۰
۰
CD Naval
inprogress
۱۹:۳۰
Uganda
Super League Women
Makerere University (W)
۰
۰
UCU Lady Cardinals (W)
Finished
۱۰:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
CD Binefar
۵
۴
Belchite 97
Finished
۱۴:۳۰
CF Calamocha
۰
۱
CF Epila
Finished
۱۴:۳۰
CD Carinena
۰
۱
Ebro
inprogress
۱۸:۳۰
SD Borja
۱
۱
CD Caspe
Finished
۱۴:۳۰
Cuarte CD
۲
۲
UD Fraga
Finished
۱۴:۳۰
Ejea
۰
۰
CDJ Tamarite
inprogress
۱۸:۳۰
CF Illueca
۰
۰
AD Almudevar
inprogress
۱۹:۰۰
CD Fuentes
۰
۲
Huesca B
inprogress
۱۹:۰۰
CD Utrillas
۰
۰
Atletico Monzon
inprogress
۱۹:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 2
Silifke Belediyespor
۲
۲
Elazigspor
Finished
۱۴:۳۰
Amasyaspor FK
۰
۱
Kartal Bulvar Spor Kulubu
Finished
۱۴:۳۰
Ergene Velimese Spor
۲
۲
Karsiyaka SK
Finished
۱۴:۳۰
Turgutluspor
۱
۲
1954 Kelkit Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Pazarspor
۰
۰
Efeler 09 FK
Finished
۱۴:۳۰
Batman Petrolspor
۱
۰
Anadolu Universitesi
Finished
۱۴:۳۰
Eynesil Belediyespor
۱
۱
Hacettepe 1945 SK
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
Atletico Arteixo
۵
۲
UD Paiosaco
Finished
۱۴:۳۰
SD Sarriana
۱
۲
CD Estradense
Finished
۱۵:۰۰
UD Somozas
۰
۰
Viveiro CF
inprogress
۱۹:۳۰
Arosa SC
۰
۰
Polvorin FC
inprogress
۱۹:۳۰
Bergantinos CF
۰
۰
UD Barbadas
inprogress
۱۹:۳۰
Alondras CF
۰
۰
Club Rapido de Bouzas
inprogress
۱۹:۳۰
Pontevedra B
-
-
Arzua
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ireland
Leinster Senior League
Killester Donnycarney FC
۰
۰
St Francis FC
Finished
۱۴:۳۰
Lucan United
۲
۱
Crumlin United FC
Finished
۱۴:۳۰
Maynooth University FC
۲
۲
Home Farm FC
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 5
Fundacio Esportiva Grama
۱
۵
UE Rapitenca
Finished
۱۴:۱۵
Vilafranca
۱
۳
FC L'escala
Finished
۱۴:۳۰
CF Montanesa
۰
۰
Girona FC B
Finished
۱۴:۳۰
CE L'Hospitalet
۲
۰
UE Vilassar de Mar
Finished
۱۵:۰۰
CP San Cristobal
۲
۱
AE Prat
Finished
۱۴:۳۰
UE Castelldefels
۱
۱
Cfj Mollerussa
Finished
۱۴:۳۰
CF Peralada
۰
۰
UE Tona
inprogress
۱۹:۰۰
CF Badalona
-
-
UE Olot
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 4
Club Portugalete
۰
۰
CD Derio
Finished
۱۴:۰۰
CD Vitoria
۱
۰
SD Deusto
inprogress
۱۸:۰۰
San Ignacio
۰
۰
Aurrera de Ondarroa
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 7
AD Torrejon CF
۱
۲
Colonia Moscardo
Finished
۱۴:۰۰
AD Parla
۱
۱
Las Rozas CF
Finished
۱۴:۰۰
CF Pozuelo de Alarcon
۰
۰
Paracuellos Antamira
Finished
۱۴:۳۰
Real Madrid C
۵
۱
CD Canillas
Finished
۱۴:۳۰
CD Mostoles
۳
۱
CDF Tres Cantos
Finished
۱۴:۳۰
RSD Alcala Henares
۱
۱
CF Trival Valderas Alcorcon
Finished
۱۴:۳۰
CD Galapagar
۲
۱
Rayo Vallecano B
inprogress
۱۹:۰۰
Bulgaria
B PFG
Marek Dupnica
۱
۰
Belasitsa Petrich
Finished
۱۳:۳۰
Sportist Svoge
۰
۲
Septemvri Sofia
Finished
۱۵:۳۰
Croatia
U19 League
NK Varazdin U19
۴
۱
NK Mladost Zdralovi U19
Finished
۱۲:۳۰
HNK Cibalia U19
۱
۱
NK Radnik Sesvete U19
Finished
۱۷:۳۰
Nk Rudes U19
۳
۰
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Brisbane Olympic U23
۴
۲
Moreton City Excelsior U23
Finished
۱۲:۱۵
Australia
FFA Cup
Acacia Ridge
۱
۴
Western Spirit
Finished
۱۱:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
Sportfreunde Baumberg
۴
۰
SF Hamborn 07
Finished
۱۷:۳۰
VfB Homberg
۲
۰
TVD Velbert
Finished
۱۷:۳۰
Ratinger Spvg
۱
۳
VfB 03 Hilden
Finished
۱۷:۳۰
DJK Adler Union Frintrop
۵
۲
TSV Meerbusch
Finished
۱۷:۳۰
Schwarz Weiss Essen
۳
۰
Sonsbeck
Finished
۱۷:۳۰
Mulheimer FC 97
۰
۰
Union Nettetal
inprogress
۱۸:۰۰
FC Buderich 02
۲
۰
Kleve
inprogress
۱۸:۰۰
Italy
Serie D, Girone A
Chieri 1955
۲
۲
AVC Vogherese 1919
Finished
۱۷:۰۰
Alba Calcio
۰
۲
US Albenga
Finished
۱۷:۰۰
ASD Chisola Calcio
۱
۲
AC Bra
Finished
۱۷:۰۰
USD Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
-
-
Vado
Finished
۱۷:۰۰
Derthona FBC
۰
۰
ASD Alcione
Finished
۱۷:۰۰
Gozzano
۰
۲
Lavagnese
Finished
۱۷:۳۰
Ligorna 1922
۲
۱
ASD RG Ticino
Finished
۱۷:۳۰
S.S.D. Unione Sanremo
۱
۰
Asti Calcio
Finished
۱۷:۳۰
England
National League - Southern Premier Division Women
Ipswich Town (W)
۴
۱
Rugby Borough (W)
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Mittelrhein
Bonner SC
۵
۰
Germania Teveren
Finished
۱۷:۳۰
Hennef 05
۲
۰
TuS BW Konigsdorf
Finished
۱۷:۳۰
SSG Bergisch Gladbach
۳
۱
Siegburger SV 04
Finished
۱۷:۳۰
Bonn Endenich 1908
-
-
Eintracht Hohkeppel
inprogress
۱۷:۴۵
Borussia Freialdenhoven
-
-
FC Hurth
inprogress
۱۷:۳۰
SpVg Frechen 20
-
-
VfL Vichttal
inprogress
۱۷:۴۵
Union Schafhausen
-
-
Fortuna Koln II
inprogress
۱۷:۴۵
Morocco
Botola 2
Dhj Difaa Hassani Jdidi
۱
۱
Racing de Casablanca
Finished
۱۷:۳۰
Union Sportive Musulmane Oujda
۳
۰
Stade Marocain
Finished
۱۷:۳۰
Club Jeunesse Ben Guerir
-
-
Olympique Dcheira
Finished
۱۷:۳۰
AS Sale
۰
۰
JSM Massira
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Mineiro 1
Pouso Alegre
۰
۲
Cruzeiro MG
Finished
۱۷:۳۰
France
National 3
Strasbourg II
۲
۴
Nancy Lorraine II
Finished
۱۷:۳۰
Neuilly Sur Marne
۱
۰
AC Ajaccio II
Finished
۱۷:۰۰
Bretigny FCS
۱
۰
US Orleans II
Finished
۱۷:۰۰
AS Saint-Étienne II
۴
۲
Olympique Lyon 2
Finished
۱۷:۳۰
San Marino
Campionato
Fiorita
۲
۱
SS San Giovanni
Finished
۱۷:۳۰
AC Juvenes/Dogana
۲
۱
SP Tre Fiori
Finished
۱۷:۳۰
SP Tre Penne
۱
۰
SS Cosmos
Finished
۱۷:۳۰
Nigeria
NPFL
Plateau United
۰
۰
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۷:۳۰
Gombe United
۲
۰
Sporting Lagos FC
Finished
۱۷:۳۰
Lobi Stars
۰
۰
Heartland FC Owerri
inprogress
۱۸:۳۰
Kano Pillars
۵
۰
Sunshine Stars FC
inprogress
۱۸:۳۰
Akwa United
۰
۰
Bayelsa United
inprogress
۱۸:۳۰
Niger Tornadoes
۰
۰
Abia Warriors
inprogress
۱۸:۳۰
Switzerland
2. Liga Interregional
FC Echichens
۰
۰
Perly-Certoux
Finished
۱۶:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Al Wasl Dubai U21
۴
۱
Emirates Club RAK U21
Finished
۱۷:۰۰
Al Ittihad Kalba U21
۰
۱
Al Sharjah SC U21
Finished
۱۷:۰۰
Dibba Al Hisn U21
۲
۱
Al Arabi Umm Al Quwain U21
Finished
۱۶:۵۵
Al Nasr SC U21
۰
۳
Al Jazira U21
Finished
۱۷:۰۰
Khor Fakkan U21
۱
۳
Hatta Dubai U21
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone E
AS Figline
۲
۰
Vivi Altotevere Sansepolcro
Finished
۱۷:۰۰
Livorno
۲
۱
Real Forte Querceta
Finished
۱۷:۰۰
Sangiovannese
۱
۱
Grosseto
Finished
۱۷:۰۰
Poggibonsi
۱
۰
Aquila 1902 Montevarchi
Finished
۱۷:۰۰
SC Cenaia 1969
-
-
Tau Calcio Altopascio
Finished
۱۷:۰۰
Ghivizzano Borgoamozzano
۱
۲
Pianese
Finished
۱۷:۰۰
Ponsacco
۰
۰
San Donato Tavarnelle
Finished
۱۷:۰۰
ASD Sporting Trestina
۰
۱
Orvietana
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone C
Clodiense
۱
۰
Portogruaro
Finished
۱۷:۰۰
Montebelluna
۱
۴
AC Dolomiti Bellunesi
Finished
۱۷:۰۰
Asd Atletico Castegnato
۱
۱
Este
Finished
۱۷:۰۰
Breno
۲
۰
Virtus Bolzano
Finished
۱۷:۰۰
Cjarlins Muzane
۲
۰
Mestre
Finished
۱۷:۰۰
Luparense
۰
۱
Bassano Virtus 55 ST
Finished
۱۷:۰۰
APC Chions
۲
۱
Mori Santo Stefano
Finished
۱۷:۰۰
U.C. Montecchio Maggiore
۰
۰
ACD Campodarsego Calcio
Finished
۱۷:۰۰
SSD Treviso FBC 1993
۰
۱
US Adriese
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone I
Vibonese Calcio
۲
۰
Canicattì
Finished
۱۷:۰۰
ASD Trapani Calcio
۳
۰
ASD Sancataldese
inprogress
۱۸:۰۰
Nuova Gioiese
۰
۱
AS Acireale
Finished
۱۷:۰۰
ASD Castrovillari Calcio
۱
۱
Locri 1909
Finished
۱۷:۰۰
USD Ragusa
۱
۱
Igea Virtus Barcellona
Finished
۱۷:۳۰
Citta di Sant Agata
۱
۰
La Fenice Amaranto Reggio Calabria
inprogress
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
TUS Bersenbruck
۱
۰
Blau-Weiss Bornreihe
Finished
۱۶:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
-
-
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۶:۳۰
SSV Vorsfelde
۰
۲
SV Atlas Delmenhorst
Finished
۱۶:۳۰
1 FC Germ Egestorf/Langreder
۳
۲
Eintracht Celle
Finished
۱۶:۳۰
Heeslinger SC
۲
۱
U.L.M. Wolfsburg
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 1
Posidonas Neas Michanionas
۴
۰
Megas Alexandros Agias Marinas
Finished
۱۶:۳۰
Panthrakikos
۱
۰
Doxa Dramas
Finished
۱۶:۳۰
Anagennisi Epanomi
۰
۱
Aetos Barbaras
Finished
۱۶:۳۰
Aris Avatou
۲
۰
Apollon Paralimniou
Finished
۱۶:۳۰
Slovenia
U19 League
NK Brinje Grosuplje U19
۴
۱
NK Nafta Lendava 1903 U19
Finished
۱۶:۳۰
NK Aluminij U19
۳
۰
Tabor Sezana U19
Finished
۱۶:۳۰
Olimpija Ljubljana U19
۲
۲
FC Koper U19
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
Derde Divisie
HV & CV Quick
۴
۱
OJC Rosmalen
Finished
۱۶:۳۰
Tot Ons Genoegen Berkel
۲
۰
Groene Ster
Finished
۱۶:۳۰
AWC
۳
۰
Baronie
Finished
۱۶:۳۰
Croatia
HNL
GNK Dinamo Zagreb
۱
۰
HNK Rijeka
Finished
۱۷:۳۰
NK Gorica
-
-
NK Slaven Belupo Koprivnica
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Cyprus
1. Division
Anorthosis Famagusta
۰
۰
APOEL Nicosia FC
Finished
۱۷:۳۰
Aris Limmasol
-
-
Omonia FC Nicosia
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Pafos FC
-
-
AEK Larnaca
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Africa
CAF Confederations Cup, Group C
Academica do Lobito
۰
۰
Rivers United Dolphins
inprogress
۱۹:۳۰
Dreams FC
۰
۰
Club Africain
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Paulista Serie A2
Ferroviaria SP
۱
۱
Capivariano SP
inprogress
۱۷:۴۰
Monte Azul SP
۱
۱
Noroeste SP
Finished
۱۶:۳۰
Juventus SP
۲
۰
EC Taubaté
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie C, Group A
Novara
۱
۰
Mantova
inprogress
۱۸:۴۵
Pro Patria
۱
۳
AC Renate
Finished
۱۶:۳۰
Vicenza
۱
۰
Triestina Calcio
inprogress
۱۸:۳۰
Fiorenzuola
-
-
Virtus Verona
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Brazil
Alagoano
AA Coruripe
-
-
CRB Clube de Regatas Brasil
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cruzeiro Arapiraca
-
-
CS Esportiva AL
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Paranaense 1
Atletico Paranaense
-
-
Independiente FSJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cianorte PR
-
-
Andraus Brasil
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Londrina EC
-
-
Maringa PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Cascavel
-
-
Coritiba FBC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Galo Maringa
-
-
Operario PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Guatemala
Primera Division
Aurora FC
-
-
Mictlán
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Nueva Concepcion
-
-
Deportivo San Pedro
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura
ADR Jicaral
-
-
Deportiva Carmelita
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Montenegro
First League
FK Decic Tuzi
-
-
OFK Petrovac
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Slovakia
Super Liga
Podbrezova
-
-
DAC Dunajska
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK AS Trencin
۰
۲
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۷:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 2
Trikala 1963
۱
۱
Asteras Stavros FC
Finished
۱۶:۳۰
Anagennisi Artas
۰
۱
Asteras Petriti
Finished
۱۶:۳۰
AE Kileler
۱
۱
Thyella Katsikas
Finished
۱۶:۳۰
AE Lefkimmis
۱
۱
Kastoria
Finished
۱۶:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Stade d'Abidjan
۰
۱
SOL FC Abobo
inprogress
۱۹:۰۰
Ghana
Premier League
Hearts of Oak
۲
۰
Real Tamale United
inprogress
۱۸:۳۰
Bibiani Gold Stars FC
۱
۱
Berekum Chelsea
inprogress
۱۸:۳۰
Bechem United
۰
۰
Nsoatreman FC
inprogress
۱۸:۳۰
Karela
۰
۰
Legon Cities FC
inprogress
۱۸:۳۰
Bofoakwa Tano
۰
۰
Great Olympics
inprogress
۱۸:۳۰
Botswana
Premier League
Masitaoka FC
۰
۰
Matebele FC
inprogress
۱۸:۰۰
Holy Ghost SC
۰
۲
Sua Flamingoes
inprogress
۱۸:۰۰
Romania
Liga 2
Viitorul Targu Jiu
۰
۰
CSC 1599 Selimbar
inprogress
۱۸:۳۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۱
۵
FC Buzau
Finished
۱۵:۳۰
Luxembourg
National Division
FC Differdange 03
۱
۰
UN 97 Kaerjeng
inprogress
۱۸:۳۰
F91 Dudelange
۳
۱
Mondercange
inprogress
۱۸:۳۰
FC Schifflange 95
۱
۱
Wiltz
Finished
۱۷:۳۰
FC Marisca Mersch
۰
۰
CS Fola Esch
inprogress
۱۸:۳۰
Union Titus Petange
۱
۱
FC Victoria Rosport
inprogress
۱۸:۳۰
FC Swift Hesperange
۰
۰
Niedercorn Progres
inprogress
۱۸:۳۰
US Mondorf-Les-bains
۰
۱
UNA Strassen
inprogress
۱۸:۳۰
Scotland
Lowland League
Broomhill FC
۰
۲
Tranent Juniors
inprogress
۱۸:۳۰
Portugal
Liga 3
Sporting CP B
۱
۰
Pero Pinheiro
inprogress
۱۸:۳۰
SC Vianense
۰
۰
Sanjoanense
inprogress
۱۸:۳۰
Oliveira Hospital
۱
۱
Caldas
inprogress
۱۸:۳۰
Atletico Clube de Portugal
۲
۰
Varzim SC
inprogress
۱۸:۳۰
S.U. 1 Dezembro
۱
۰
Amora FC
inprogress
۱۸:۳۰
Cfc-Cf Canelas 2010
۲
۰
Anadia FC
inprogress
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group B
Amarante FC
۰
۰
Florgrade
inprogress
۱۸:۳۰
AD Marco 09
۱
۰
ACDR Lamelas
inprogress
۱۸:۳۰
Paredes
۱
۰
Vila Mea
inprogress
۱۸:۳۰
Valadares Gaia FC
۰
۰
Gondomar
inprogress
۱۸:۳۰
Vitoria Guimaraes B
۰
۰
Beira Mar
inprogress
۱۸:۳۰
CF Oliveira Douro
۰
۰
SC Salgueiros
inprogress
۱۸:۳۰
Rebordosa AC
۰
۱
SC Sao Joao Ver
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 8
Salamanca CF UDS
۱
۰
CA Bembibre
inprogress
۱۸:۳۰
Atletico Tordesillas
۰
۰
UD Santa Marta
inprogress
۱۹:۰۰
SD Almazan
۱
۰
CD Laguna
inprogress
۱۹:۰۰
Palencia CF
۰
۰
La Virgen del Camino
inprogress
۱۹:۳۰
Angola
Girabola
Primeiro de Agosto
۱
۰
Uniao de Malanje
inprogress
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group D
Moncarapachense
۰
۰
Imortal DC
inprogress
۱۸:۳۰
O Elvas CAD
۰
۰
Futebol Clube de Serpa
inprogress
۱۸:۳۰
Louletano
۰
۰
Vasco da Gama VF do Campo
inprogress
۱۸:۳۰
GD Fabril Barreiro
۰
۱
FC Barreirense
Finished
۱۴:۳۰
Oriental de Lisboa
۱
۲
Juventude Evora
inprogress
۱۸:۳۰
Real SC Queluz
۰
۰
Lusitano Ginasio Clube Evora
inprogress
۱۸:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group B
Guyana U20
۱
۲
El Salvador U20
inprogress
۱۸:۰۰
Cameroon
Elite One
AS Fortuna de Mfou
۰
۳
Union Sportive de Douala
Finished
۱۶:۳۰
Les Astres
۱
۳
PWD Bamenda
Finished
۱۶:۳۰
Bamboutos
۱
۱
Colombe du Dja et Lobo
inprogress
۱۸:۰۰
Aigle Royal de la Menoua
۱
۲
Canon Sportif de Yaounde
inprogress
۱۸:۰۰
APEJES FC
۰
۰
Union de Loum
inprogress
۱۸:۳۰
Avion Academy
۰
۱
Stade Renard
inprogress
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone B
Piacenza Calcio
۲
۰
Club Milano
Finished
۱۷:۰۰
Caldiero Terme
۳
۲
AC Legnano
Finished
۱۷:۰۰
ASD Villa D'Alme
۲
۰
Tritium
Finished
۱۷:۰۰
FC Clivense
۰
۰
Usd Casatese
Finished
۱۷:۰۰
Ponte San Pietro
۰
۰
Crema 1908
Finished
۱۷:۰۰
Ssd Real Calepina FC
۰
۰
USD Caravaggio
Finished
۱۷:۰۰
USD Castellanzese
۰
۳
Calvina
Finished
۱۷:۰۰
Brusaporto
۴
۱
Pro Palazzolo
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Bergamo
-
-
Folgore Caratese
Finished
۱۷:۰۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 4
Aris Petroupolis
۲
۱
Ermis Zonianon
Finished
۱۶:۳۰
Ilisiakos
۰
۱
GS Apollon Smyrnis
Finished
۱۶:۳۰
Atsalenios FC
۱
۰
Ypato
Finished
۱۶:۰۰
Fostiras FC
۰
۱
Panionios NFC
Finished
۱۶:۳۰
Atromitos Piraeus
۱
۲
Peramaikos
Finished
۱۶:۳۰
Ethnikos Piraeus FC
۳
۰
Proodeftiki FC
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL Victoria
St Albans Saints
۱
۳
Dandenong City
Finished
۰۹:۳۰
Oakleigh Cannons
۳
۰
Altona Magic
Interrupted
۰۹:۰۰
India
I-League
Sreenidi Deccan
۲
۰
Namdhari
Finished
۱۴:۳۰
Tiddim Road Athletic Union FC
۱
۲
Shillong Lajong FC
Finished
۱۷:۰۰
Turkey
2. Lig - Red Group
24 Erzincanspor
۱
۱
Duzcespor
Finished
۱۳:۳۰
Inegolspor
۴
۰
Denizlispor
Finished
۱۴:۳۰
Karaman
۲
۰
Derince Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
76 Igdir Belediyespor
۳
۱
Somaspor
Finished
۱۳:۳۰
Kastamonuspor
۱
۰
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۴:۳۰
Isparta 32 Spor
۱
۰
Utas Usakspor
Finished
۱۴:۳۰
Fethiyespor
۱
۱
Sariyer GK
Finished
۱۴:۳۰
Etimesgut Belediyespor
۰
۱
68 Yeni Aksaray Belediyspor
Finished
۱۴:۳۰
Croatia
3. NL
Gaj Mace
۷
۱
NK Zagorec Krapina
Finished
۱۳:۳۰
Austria
2. Liga
VfB Admira Wacker Modling
۳
۲
SV Ried
Finished
۱۳:۰۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 3
PAE Rodos FC
۰
۰
Mykonos
Finished
۱۲:۳۰
G.A.S. Ialysos 1948
۲
۰
Erani Filiatron
Finished
۱۶:۳۰
Vyzas Megaron
۱
۱
Thyella Diastavrosi Rafina
Finished
۱۶:۳۰
Hellas Syros
۰
۱
Panargiakos
Finished
۱۴:۰۰
FC Marko
۱
۰
Korinthos
Finished
۱۶:۳۰
Panegialios FC
۵
۱
Panelefsiniakos
Finished
۱۶:۳۰
Kenya
Cup
Zetech Titans
۰
۱
Mara Sugar FC
Finished
۱۲:۳۰
Hong Kong
1st Division
South China FC
۳
۱
Sha Tin
Finished
۱۱:۰۰
Bangladesh
Championship League
Nofel Sporting Club
۰
۰
Wari Club
Finished
۱۰:۳۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
White City Reserves
۰
۴
Metro Stars Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Spain
Tercera Division - Grp. 18
Albacete B
۱
۱
CD Cazalegas
Finished
۱۴:۳۰
Socuellamos
۱
۰
Quintanar Rey
Finished
۱۴:۳۰
CD Torrijos
۰
۰
CD Villacanas
inprogress
۱۹:۰۰
La Solana
۰
۰
Azuqueca
inprogress
۱۹:۳۰
CD Huracan de Balazote
۰
۰
Conquense
inprogress
۱۹:۳۰
Atletico Tomelloso
۰
۰
Cd Tarancon
inprogress
۱۹:۳۰
Marchamalo
۰
۰
CD Toledo
inprogress
۱۹:۳۰
AD San Clemente
۰
۰
Villarrubia CF
inprogress
۱۹:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Charlestown Azzurri
۲
۱
New Lambton
Finished
۰۷:۰۰
Australia
NPL New South Wales U20
Rockdale Ilinden U20
۱
۳
Marconi Stallions U20
Finished
۰۵:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۱
۰
Canterbury Bankstown U20
Finished
۱۱:۰۰
Sydney United 58 U20
۲
۱
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۰۵:۱۵
Fiji
Premier League
Nadroga
۲
۲
Labasa
Finished
۰۴:۳۰
Panama
Liga Prom
Tauro FC Reserves
۱
۰
Universidad de Panama
Finished
۰۳:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group F
Jamaica U20
۱
۰
Martinique U20
Finished
۰۲:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Guabira Santa Cruz
۱
۲
Real Santa Cruz
Finished
۰۱:۰۰
Paraguay
Primera Division
2 de Mayo
۲
۰
Nacional Asuncion
Finished
۰۰:۴۵
Cerro Porteno
۰
۰
Sol de America
Finished
۰۳:۱۵
Colombia
Primera B
Orsomarso
۰
۱
Cucuta Deportivo
Finished
۰۰:۰۰
Cyprus
2. Division
Omonia FC Aradippou
۱
۲
Omonia 29th May
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 16
Comillas CF
۰
۰
Berceo
Finished
۱۴:۳۰
Club Deportivo Alberite
۱
۳
CD Calahorra B
inprogress
۱۹:۰۰
Anguiano
۰
۰
Pena Balmaiso CF
inprogress
۱۹:۰۰
Alfaro
۰
۰
Atletico Vianes
inprogress
۱۹:۳۰
Arnedo
۰
۰
CD Tedeon
inprogress
۱۹:۳۰
Varea
۱
۰
CDFC La Calzada
Finished
۱۴:۳۰
UD Logrones B
۰
۰
River Ebro
Finished
۱۵:۱۵
Haro Deportivo
۱
۰
Racing Rioja
inprogress
۱۹:۰۰
Australia
NSW Premier League 2
Hakoah Sydney City East
۳
۲
Canterbury Bankstown FC
Finished
۰۹:۰۰
Poland
II Liga
Stomil Olsztyn
۱
۱
Wisla Pulawy
Finished
۱۴:۳۰
France
U19 League Women
Nantes U19 (W)
۰
۳
Dijon U19 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Algeria
Ligue 2
MO Constantine
۰
۰
CA Batna
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
Tenerife B
۶
۱
CD La Cuadra-Union Puerto
Finished
۱۴:۳۰
Club Atletico Victoria
۳
۰
UD Villa de Santa Brigida
Finished
۱۵:۳۰
UD Gran Tarajal
۱
۱
Panaderia Pulido
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Paraense
Tuna Luso PA
۴
۰
Santa Rosa PA
Finished
۱۶:۳۰
Remo PA
-
-
Aguia de Maraba
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Rwanda
National League
Etincelles FC
۲
۲
Sunrise FC
Finished
۱۶:۳۰
Mukura Victory
۰
۲
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
Gorilla FC
۱
۱
Bugesera FC
Finished
۱۶:۳۰
Germany
3.Liga
Hallescher FC
۳
۰
VfB Lubeck
Finished
۱۶:۰۰
1. FC Saarbrucken
۰
۰
Arminia Bielefeld
inprogress
۱۹:۰۰
SC Freiburg II
-
-
SV Waldhof 07 Mannheim
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Bulgaria
A PFG
PFC Lokomotiv Sofia
۰
۲
Levski Krumovgrad
Finished
۱۶:۰۰
FC CSKA 1948
۰
۱
PFC Slavia Sofia
inprogress
۱۸:۱۵
Sweden
Svenska Cupen, Group 7
Mjallby AIF
۲
۰
Vasteras SK FK
Finished
۱۵:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
KF Llapi Podujeve
۰
۰
FC Prishtina
Finished
۱۵:۳۰
KF Liria Prizren
۰
۰
KF Fushe Kosova
Finished
۱۵:۳۰
FC Drita Gjilan
۲
۰
KF Dukagjini
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga I
Sepsi Sfantu Gheorghe
۰
۰
Universitatea Cluj
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
FC Einheit Wernigerode
۱
۶
SG Union Sandersdorf
Finished
۱۶:۰۰
FSV Budissa Bautzen
۲
۰
Magdeburg II
Finished
۱۶:۰۰
VFC Plauen
۲
۱
VfB Auerbach
Finished
۱۶:۰۰
Turkey
3. Lig Grp. 1
Gumushanespor
۱
۳
Kucukcekmece Sinop Spor
Finished
۱۴:۳۰
Edirnespor
۵
۱
Inegol Kafkas Genclikspor
Finished
۱۴:۳۰
Aliaga FA
۲
۱
Yeni 52 Orduspor
Finished
۱۴:۳۰
Mardin Buyuksehir Belediyespor
۱
۱
Arguvan Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Ayvalikgucu Belediyespor
۱
۱
Artvin Hopaspor
Finished
۱۴:۳۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
۰
۱
Talasgucu Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Kazakhstan
Super Cup
Ordabasy Shymkent
۱
۲
Tobol Kostanay
Finished
۱۵:۳۰
Croatia
1. NL
NK Dubrava Zagreb
۱
۲
Vukovar 1991
Finished
۱۵:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
Fuenlabrada U19
۰
۰
Internacional de la Amistad U19
Finished
۱۵:۰۰
Alcobendas CF U19
۱
۲
AD Alcorcon U19
inprogress
۱۸:۳۰
Getafe U19
۰
۳
Real Valladolid U19
inprogress
۱۸:۳۰
Leganes U19
۱
۰
UD La Cruz Villanovense U19
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
Real Oviedo U19
۶
۱
SD Revilla U19
Finished
۱۴:۴۵
Bansander U19
۱
۲
Racing Santander U19
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
Juventud Torremolinos CF
۱
۰
Torredonjimeno
Finished
۱۴:۳۰
Maracena
۳
۱
UD Almeria B
Finished
۱۴:۴۵
Atletico Malagueno
۰
۰
CD Torreperogil
inprogress
۱۹:۳۰
CD Rincon
۰
۴
UD Torre del Mar
Finished
۱۴:۴۵
Arenas Armilla CD
۰
۰
Atletico Mancha Real CF
inprogress
۱۹:۳۰
Motril CF
-
-
Real Jaen CF
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
CD El Ejido 2012
-
-
Club Polideportivo Almeria
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
Coria CF
۰
۰
La Palma CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Ciudad de Lucena
۰
۰
Bollullos CF
inprogress
۱۹:۳۰
Ayamonte CF
-
-
Xerez Deportivo FC
Finished
۱۴:۳۰
Sevilla FC C
۲
۰
CD Cabecense
Finished
۱۴:۳۰
CD Gerena
۲
۰
Puente Genil
Finished
۱۴:۳۰
Club Atletico Espeleno
۰
۰
CD Pozoblanco
inprogress
۱۹:۳۰
Sweden
Svenska Cupen, Group 5
Helsingborgs IF
۰
۱
IFK Varnamo
Finished
۱۵:۳۰
Halmstads BK
۱
۱
Trelleborgs FF
Finished
۱۵:۳۰
Zambia
Super League
Mutondo Stars
۰
۱
Trident FC
Finished
۱۴:۳۰
Zesco United
۱
۱
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
Cordoba U19
۰
۰
Granada CF U19
inprogress
۱۸:۳۰
England
National League - Division One Midlands Women
Solihull Moors (W)
۰
۰
Leek Town (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Kings League 40 mins play
Rayo de Barcelona (VII)
-
-
Jijantes FC (VII)
Finished
۱۸:۳۰
Porcinos FC (VII)
-
-
Ultimate Mostoles (VII)
inprogress
۱۹:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women II
CF Benfica (W)
۰
۱
Vitoria Setubal (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Luxembourg
Promotion D'Honneur
FC Mamer 32
-
-
FC Rodange 91
Finished
۱۷:۳۰
Jeunesse Canach
-
-
SC Bettembourg
inprogress
۱۸:۳۰
FC Berdenia Berbourg
-
-
FC Koeppchen Wormeldange
inprogress
۱۸:۳۰
Yellow Boys Weiler-La-tour
-
-
FC Alisontia Steinsel
inprogress
۱۸:۳۰
US Rumelange
-
-
CS Grevenmacher
inprogress
۱۸:۳۰
Lorentzweiler
-
-
US Hostert
inprogress
۱۸:۳۰
Ghana
1. Division
Uncle T FC
۱
۰
Vision FC
inprogress
۱۸:۳۰
Togo
Championnat National
AS OTR
۰
۰
Unisport de Sokode
inprogress
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group A
Maritimo Funchal II
۰
۱
GD Ribeirao
inprogress
۱۸:۳۰
CD Portosantense
۰
۰
AD Os Limianos
inprogress
۱۸:۳۰
SC Vila Real
۱
۰
AD Camacha
inprogress
۱۸:۳۰
SC Mirandela
۱
۲
Dumiense/CJPII Futebol Sad
inprogress
۱۸:۳۰
Brito SC
۰
۰
Tirsense
inprogress
۱۸:۳۰
CD Vilar Perdizes
۰
۱
GDRC Os Sandinenses
inprogress
۱۸:۳۰
Denmark
1st Division
Hobro
۰
۲
FC Fredericia
Finished
۱۷:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
Kolbotn (W)
۰
۱
Bodo/Glimt (W)
inprogress
۱۹:۰۰
Gibraltar
National League
College 1975
۰
۱
Glacis United FC
inprogress
۱۹:۰۰
Jamaica
Premier League
Molynes United FC
-
-
Dunbeholden FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
World
Friendly International Matches U20
Sierra Leone U20
۰
۱
Liberia U20
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
CD Acero
۰
۰
Soneja
inprogress
۱۹:۳۰
Gambia
GFA 1st Division
BST Galaxy
۰
۰
Real de Banjul FC
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil
Gazte Berriak U19
۰
۰
Durango U19
inprogress
۱۹:۳۰
Lithuania
Super Cup
FK Panevezys
۰
۰
FK Transinvest
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Senegal
Ligue 1
Guediawaye FC
-
-
ASC Jaraaf
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Generation Foot
-
-
Stade de Mbour
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
US Ouakam
-
-
AS Pikine
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Sweden
Svenska Cupen, Group 8
IFK Norrkoping
-
-
Utsiktens BK
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
IK Brage Borlange
-
-
IK Sirius FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. B
Guadalupe FC
-
-
Escorpiones de Belen
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
El Salvador
Segunda Division
Once Lobos Chalchuapa
-
-
Tiburones de Sonsonate
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Piauiense
Fluminense PL
-
-
AE Altos
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Belgium
Second Amateur Division VFV B
KLSK Londerzeel
۰
۲
K Lyra-Lierse Berlaar
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Verbandsliga
FFV Sportfreunde 04
۱
۳
SG Bornheim 1945 Grun-Weiss
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
CE Andratx
۰
۲
Terrassa CF
Finished
۱۴:۳۰
Torrent CF
۰
۰
Saguntino
Finished
۱۴:۳۰
RCD Espanyol B
۲
۱
SCR Pena Deportiva
Finished
۱۴:۳۰
CE Europa
-
-
Valencia CF B
Cancelled
۱۴:۳۰
Cerdanyola del Valles FC
۰
۰
Hercules Alicante
inprogress
۱۹:۳۰
Sant Andreu Barcelona
۰
۰
UD Alzira
inprogress
۱۹:۳۰
Lleida
۰
۰
CF Badalona Futur
inprogress
۱۹:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 1
FC Coffrane
۱
۰
FC Vevey United
Finished
۱۷:۰۰
North Macedonia
Second League
FK Karaorman
۰
۰
Ohrid
Finished
۱۶:۳۰
India
Sikkim S-League
Sikkim Aakraman FC
۲
۳
Gyalshing United
Finished
۱۱:۰۰
Siniolchu
۰
۳
Red Panda FC
Finished
۱۱:۰۰
Vietnam
U19 Championship
Dong Thap U19
۱
۵
Thua Thien Hue U19
Finished
۱۱:۳۰
Binh Duong U19
۲
۲
PVF U19
Finished
۱۱:۳۰
Finland
Ykkoscup
SJK Akatemia
۱
۲
FF Jaro
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 4
Orduspor 1967
۱
۰
Bergama Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 11
RCD Mallorca B
۱
۲
CF Platges de Calvia
Finished
۱۴:۳۰
CE Alaior
۱
۲
UD Alcudia
inprogress
۱۹:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
CD Roda U19
۲
۱
UD Alzira U19
Finished
۱۴:۳۰
Rwanda
League Women
Rayon Sports FC (W)
۶
۰
Apaer WFC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Bremen
SV Hemelingen
۵
۲
Geestemunde
Finished
۱۵:۳۰
Leher Bremerhaven
۰
۰
Brinkumer SV
Finished
۱۷:۳۰
TuS Komet Arsten
۲
۱
Aumund-Vegesack
Finished
۱۷:۳۰
Blumenthaler SV
۱
۲
BTS Neustadt
inprogress
۱۸:۰۰
Albania
Kategoria Superiore
KF Egnatia
۰
۰
KS Teuta Durres
Finished
۱۶:۰۰
KS Kukesi
۱
۲
KF Erzeni
Finished
۱۶:۰۰
KF Skenderbeu Korce
۰
۰
KF Partizani Tirana
inprogress
۱۹:۳۰
Albania
Kategoria e Pare
Tomori Berat
۱
۴
KS Flamurtari Vlore
Finished
۱۶:۰۰
KS Korabi
۱
۰
KS Lushnja
Finished
۱۶:۰۰
KS Kastrioti Kruje
۳
۱
KS Besa Kevaje
Finished
۱۶:۰۰
KF Luz i Vogel 2008
۲
۰
KS Burreli
Finished
۱۶:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
Damm U19
۱
۱
Cornella U19
Finished
۱۶:۳۰
France
Championnat National U19 Group A
Amiens U19
۰
۱
Chambly U19
Finished
۱۷:۰۰
Germany
Regionalliga West
SC Rot-Weiss Oberhausen
۰
۱
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Paulista Serie A3
Rio Preto
۲
۰
EC Lemense SP
Finished
۱۶:۳۰
Switzerland
1. Liga Promotion
St. Gallen II
۱
۲
SC Bruhl St. Gallen
Finished
۱۶:۳۰
FC Bulle
۲
۲
Delemont
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 3
FC Gossau
۱
۱
FC Freienbach
Finished
۱۶:۳۰
Burundi
Premier League
Rukinzo FC
۰
۱
Bumamuru
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
3. Division
Iraklis Yerolakkou
۰
۰
Kedros Ayia Marina Skylloura
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
Czech Cup
SFC Opava
۲
۰
AC Dukla Praha
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
Rotonda Calcio
۲
۳
Paganese
Finished
۱۷:۰۰
Manfredonia Calcio 1932
۲
۰
Citta di Gallipoli
Finished
۱۷:۰۰
USD Bitonto Calcio
۱
۱
FC Matera Calcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Nardo Calcio
۰
۱
Team Altamura
Finished
۱۷:۰۰
Gelbison Cilento SSD
۰
۰
Barletta 1922
Finished
۱۷:۰۰
USD Palmese 1914
۲
۰
Santa Maria Cilento
Finished
۱۷:۰۰
Fidelis Andria 1928
۱
۰
Citta di Fasano
inprogress
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone D
Sangiuliano City Nova
۰
۰
Ravenna Calcio
Finished
۱۷:۰۰
AC Pistoiese
۱
۲
AC Forli
Finished
۱۷:۰۰
US Corticella
۱
۲
Aglianese
Finished
۱۷:۰۰
ASD Victor San Marino
۱
۱
Athletic Carpi FC 1909
Finished
۱۷:۰۰
Lentigione Calcio
۳
۲
Mezzolara
Finished
۱۷:۰۰
AC Prato
۳
۲
Asd Calcio Certaldo
Finished
۱۷:۰۰
Sant'Angelo
۲
۱
Sammaurese
Finished
۱۷:۰۰
Borgo San Donnino
۱
۲
Imolese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Fanfulla Cavenago
۱
۰
SCD Progresso
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone G
Virtus Flaminia
۱
۱
Cynthialbalonga
Finished
۱۷:۰۰
ASD Romana
۱
۳
SS Cassino
Finished
۱۷:۰۰
Ischia Isolaverde
۲
۰
Boreale Don Orione Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Trastevere Calcio ASD
۰
۱
SS Cavese
Finished
۱۷:۰۰
ASD Gladiator 1924
۰
۰
Budoni Calcio
Finished
۱۷:۰۰
AS Ostia Mare Lidocalcio
۱
۰
Nuova Florida Ardea
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Cearense 1
FC Atletico Cearense
-
-
Caucaia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید